DentistInTurkey

İstanbul White İle Yeniden Gülümse

Günlük rutinimiz bolca gülümsemeyi içerir. Bir kişinin özgüveni güzel bir gülümsemeyle artar. Hastalarımızın özgüvenli bir gülümsemeye sahip olmalarına yardımcı olmanın yanı sıra ağız ve diş sağlıklarını da iyileştirmeye çalışıyoruz. Çünkü en güzel gülümseme en sağlıklı olanıdır.

image
image

Hastalar tarafından daha yaygın olarak kanal tedavisi olarak bilinen endodonti, dişlerin sağlıklı bir şekilde sağlam kalmasını sağlamak için köke uygulanan dolgu tedavisidir...

Read More

Protez Diş Hekimliği, hastanın zamanla kaybettiği dişleri yerine koymayı ve çiğneme fonksiyonunu hastaya geri kazandırmayı amaçlayan, aynı zamanda en iyiyi hedefleyen bir dalıdır...

Read More

Diş eksiklikleri hastaların hem çiğneme fonksiyonlarını hem de estetik görünümünü bozar. Bu nedenle diş eksikliklerini onlara zarar vermeden gidermeye yönelik tedaviler...

Read More
İstanbul While İle Gülümse

Ödüllü ve Sertifikalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Günlük rutinimiz bolca gülümsemeyi içerir. Bir kişinin özgüveni güzel bir gülümsemeyle artar. Hastalarımızın özgüvenli bir gülümsemeye sahip olmalarına yardımcı olmanın yanı sıra ağız ve diş sağlıklarını da iyileştirmeye çalışıyoruz. Çünkü en güzel gülümseme en sağlıklı olanıdır.

Diş Bakımı
Parlak Gülüş
Her Yaştan Hasta

Dental Implant

İmplantlar, eksik veya hasarlı dişleri değiştirmek için kullanılır. Diş implantı hastanın doğal dişinin yerini alır. Sonuçta hastanın ağız sağlığı düzelir. Bir günlük bir tedavidir.

DİŞ LAMİNAT

Lamina kaplamalar dişin sadece ön yüzeyini kaplayarak çok kısa sürede beyaz ve sağlıklı dişlere sahip olmanızı sağlar. Dişin tamamen kaplanmasına gerek olmadığı için işlem kısa sürede tamamlanabilir. Doğru bakım ile uzun yıllar dayanabilir.

HOLLYWOOD SMILE

 
 
Günlük rutinimiz bolca gülümsemeyi içerir. Bir kişinin özgüveni güzel bir gülümsemeyle artar. Hastalarımızın özgüvenli bir gülümsemeye sahip olmalarına yardımcı olmanın yanı sıra ağız ve diş sağlıklarını da iyileştirmeye çalışıyoruz. Çünkü en güzel gülümseme en sağlıklı olanıdır.

İMPLANTLAR

Diş implantları yapay diş köklerine benzer. Protezleri, kuronları ve köprüleri sabitleyerek hastaların verimli ve rahat bir çiğneme kazanmasını sağlarlar. Protezinizi sabitleyen birkaç implant, mümkün olan en iyi stabiliteyi sunar. 

KEMİK GREFTİ

Bu operasyon kemik hacmini arttırır. Çene kemiğinin implantı taşıyabilecek yükseklikte olmaması veya iç – dış tarafında genel kemik kalınlığının yeterli olmaması durumunda gereklidir. Dental kemik grefti implantın stabilitesini ve dayanıklılığını arttırır. Değiştirilen kemik doğal veya yapay olabilir. Greft materyali, vücut organizmasının onu güçlü ve kalıcı kemik dokusuna dönüştürmesi için doğrudan kemiğe katmanlar halinde serilir. Kemik grefti ve implant yerleştirme genellikle aynı operasyon sırasında yapılır. Daha komplike vakalarda kemik grefti implantın yerleştirilmesinden 3 ila 6 ay önce oluşturulur.

KAPLAMA

Seramik kaplamaların veya laminatın oluşturulması için, Emax kaplamaların kalitesi, dayanıklılığı ve eşsiz estetiği ile en iyi görünümü size sunar. Zirkon gibi Emax kuron ve köprüler de metal içermez ve proteze en doğal görünümü sunar. 

ZİRKON CROWN VE KÖPRÜ

Zirkon, implant veya doğal dişlerin üzerinde diş kronları ve diş köprüleri oluşturmak için günümüzün en talep gören malzemesidir. Bir zirkon çerçevenin ana avantajları, sakızla doğal toleransıdır; metalik postun veya cansız dişin rengini mükemmel bir şekilde gizler, kuron veya köprü tarafından en iyi estetiği sağlar; Kronların yanı sıra herhangi bir boyuttaki köprülerin oluşturulmasına yardımcı olur.

SINUS LIFT

Sinüs Kaldırma, implantları almak için yeterli kemik hacmini yeniden oluşturmak için doğal veya sentetik bir kemik grefti ile üst veya alt çene kemiğinin yükseltilmesini tanımlar. Hasta azı dişini veya küçük azı dişini implant oluşturulmadan çok önce kaybettiğinde sinüs kaldırma işlemine ihtiyaç duyulur. Kemik hacmi yeterince büyük olduğunda implantlarla aynı anda sinüs lifting oluşturulabilir. Diş implantları aynı anda yapılamıyorsa, implantları almadan önce altı aylık konsolidasyona ihtiyaç vardır.

PROTEZ

Hareketli protez, yemek yeme, çiğneme veya konuşma için yetersiz olduğunda veya çene kemiği birkaç implantı alacak kadar büyük olmadığında kullanılır. Bu tür bir operasyon, protezin stabilitesini garanti eden çene kemiği başına 4 diş implantının yerleştirilmesini gerektirir. Ankrajlı çubuklu protez, uzun dönem için yarı sabit bir çıkarılabilir protezi tanımlar. İmplantlara sabitlenen bu diş protezi, dişsiz hastalar için mükemmel bir çözüm sunar. Çıkarılabilir, kolayca temizlenebilir, hasta çiğnerken, konuşurken, gülerken veya hapşırırken hareket etmez. İşlevselliği ve estetiği ile bu çözüm, hastanın doğal dişlerine en çok benzeyen çözümdür.

DOLGU

Diş dolgusu, dişin hasarlı kısmını yeniden oluşturur. Diş dokusunu en iyi şekilde koruyarak estetik sorunları çözer. Uzatılmış bir çürüme, onlay adı verilen daha büyük bir dolguya ihtiyaç duyar. İnleyler ve onleyler genellikle seramikten yapılır, daha estetiktir.

CROWN

Seramik-metalik kuron iki temel malzemeden oluşur: dental seramik veya porselen malzemeden yapılmış metal alaşım veya metal malzemeden. Seramik-metalik, zamana dayanıklılık kapasiteleri ve diğer inşaat tekniklerinin gerçekleşeceği en uygun koşullara uyum sağlama kabiliyeti açısından en yaygın kullanılan malzemedir.

SERAMİK-METALİK CROWN

Seramik-metalik kuron iki temel malzemeden oluşur: dental seramik veya porselenden yapılmış kaplamayı destekleyen metal alaşım veya metalik iskelet. Seramik-metalik, zamana dayanıklılık kapasiteleri ve diğer inşaat tekniklerinin yasaklanacağı en karmaşık durumlara uyum sağlama yeteneği nedeniyle en yaygın kullanılan malzemedir.

DİŞ MALOKLÜZYONLARI

Diş maloklüzyonları, dişlerin düzgün bir şekilde birleşmesini engelleyen veya bozan kusurlu bir diş yapısı ile karakterize edilir. Semptomlar dişlerin yanlış hizalanması, yüz ifadesinin değişmesi, ağzın içinin sık sık ısırılması, çiğneme veya konuşma güçlüğü ve baş ağrılarını içerir.

İstanbul White İle Yeniden Gülümse

Hastalarımızın Yorumları

Hastalarımızın Hakkımızda Yazdığı Yorumları Okuyun

Güncel Yenilikleri Takip Edin

Makalelerimiz ve Güncel Yeniliklerden Haberdar Olun

Türkiye’de Diş Kliniğinizi Nasıl Seçersiniz

Her gün yüzlerce hasta Avrupa’dan, Orta Doğu’dan veya Orta Asya’dan ağır diş bakımı yaptırmak için güler yüzlü fiyatlara geliyor. Body Expert, en güncel ekipman ve malzemeleri kullanarak İstanbul, Türkiye’deki en iyi klinikleri ve diş cerrahlarını seçmeniz için size rehberlik eder.

 • Fiyatlandırmadan malzeme, diş hekimi ve klinik seçimine, İstanbul’daki kişisel yardımdan ameliyat sonrası takibe kadar diş bakımının tüm adımlarında kendi dilinizde destek alın.
 • En gelişmiş diş ekipman ve malzemelerini kullanan, endodontik (restoratif diş bakımı), implantoloji, protez bakımları ve stomatoloji konusunda uzmanlaşmış bir klinik seçin. Diş klinikleri ISO avrupa kalite standartlarına uygun olmalıdır.
 • Diş hekiminin ve sağlık ekibinin itibarının ve deneyiminin en yüksek standartları karşıladığından emin olun. Diş cerrahları, protezciler, asistanlar, hijyenistler ve anestezistler, artan uluslararası talep sayesinde 20 yılı aşkın süredir mükemmelliği ve itibarı sağlam olan
 • Türkiye’nin en iyi tıp ve dişçilik üniversitelerinden mezun olmalıdır.
 • AB, Legacy, Straumann veya Nobel gibi implant tedarikçileri gibi 10 yıl garantili ürünler sunan mevcut en iyi malzeme ve markalarla çalışan klinikleri ve uygulayıcıları seçin.
 • Biliyor musun ? Avrupa’da satılan diş protezlerinin %70’inden fazlası Türkiye’de yapılmaktadır: diş ortaklarımız tarafından kullanılan kuronlar, köprüler ve diş protezleri en yüksek uluslararası kalite standartlarını karşılamaktadır ve en az 5 yıl garantilidir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

İstanbul White Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak tüm hastalarımıza en yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz. Tam donanımlı ve son teknoloji ekipman parkurlarımız ile sizler için en iyi sonuçları sağlıyoruz. 20 yılı aşkın tecrübeye sahip ekibimizle ağız ve diş sağlığına yönelik tüm hizmetleri başarıyla verebilmekteyiz. Diş estetiği bölümünde verdiğimiz hizmetler; Diş beyazlatma, E max, Kompozit Kaplama, Diş İmplantları, Diş Eti Cerrahisi, Diş Telleri ve Hollywood Smile vb. dahil olmak üzere estetik dişler.

Sinir, burun ve kulak hastalıkları ile çene eklem rahatsızlıklarının tanı ve tedavisini diğer tıp dalları ile koordineli olarak yürütmekteyiz. Erişkin ve çocuk hastalarımıza gerektiğinde genel ve lokal anestezi altında tedavi sağlamaktayız.

Diş Estetiği | Türkiye’de Diş Hekimi

Diş Laminat | Türkiye’de Diş Hekimi

Lamina kaplamalar dişin sadece ön yüzeyini kaplayarak çok kısa sürede beyaz ve sağlıklı dişlere sahip olmanızı sağlar. Dişin tamamen kaplanmasına gerek olmadığı için işlem kısa sürede tamamlanabilir. Uygun bakım ile uzun yıllar dayanabilir.

Gülüş Tasarımı | Türkiye’de Diş Hekimi

Günlük rutinimiz bolca gülümsemeyi içerir. Bir kişinin özgüveni güzel bir gülümsemeyle artar. Hastalarımızın özgüvenli bir gülümsemeye sahip olmalarına yardımcı olmanın yanı sıra ağız ve diş sağlıklarını da iyileştirmeye çalışıyoruz. Çünkü en güzel gülümseme en sağlıklı olanıdır. Diş Estetiği Muğla

Gülen Tasarım, kişiye sahip olabileceği en güzel ve uyumlu gülüşü vermektir. Güzel bir gülümseme, kendini özel, bakımlı, pozitif ve kendinden emin hissetmesinde çok etkilidir. Gülüş tasarımı ile en güzel gülüş planlanır.

Kişinin gülüşü, kişinin yüz tipi, ten rengi, dudak ve diş yapısı dikkate alınarak kendine göre şekillendirilir ve mükemmel bir şekil alır. Diş Estetiği Muğla

Gülüş tasarımında kişinin rahatsız olduğu problemler göz önünde bulundurularak renklenmeler, çürükler, diş kırıkları, çatlaklar ve çapraşıklıklar, diş eksiklikleri, diestema (dişler arası boşluklar), diş eti problemleri, diş eti ve diş boy farklılıkları, deformasyonlar tespit edilir.

Gülüş tasarımı uygulamasının nedeni öncelikle hastanın gülüşünden memnuniyetsizliği yani estetik sorunlarıdır.

Bir gülüş tasarlanırken hastanın ihtiyacına göre yaprak porselenler olarak da bilinen Lamina porselenler, full seramik restorasyonlar, Zirkonyum kaplamalar, Bonding (Estetik diş dolguları) uygulanabilir. Diş Estetiği Muğla

Ayrıca diş beyazlatma, diş eti düzleştirme, Ortodontik tedavi yapılabilmektedir. Diş estetiğinde dişler kadar diş etlerinin şekli, rengi, uzunluğu ve tüm ağız ve dudak yapısına uygunluğu da önemlidir.

Diş eti tedavilerde bu açıdan önem kazanmıştır.

Tedavi süreci yapılacak işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Genellikle bir veya iki hafta içinde sona ererken, Ortodontik tedavi ve cerrahi uygulamalarda süre daha uzun olacaktır.

Gülüş Tasarımı Kimler İçin Yapılır?

Gülüş tasarımı öncelikle kendi gülüşünden memnun olmayan kişilere, estetik tıbbi sorunları olan ve muayene sonucunda ağız, diş ve diş etlerinde düzensizlikler olan kişilere uygulanır. Diş Estetiği Muğla

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | Türkiye’de Diş Hekimi

İstanbul White Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak tüm hastalarımıza en yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz. Tam donanımlı ve son teknoloji ekipman parkurlarımız ile sizler için en iyi sonuçları sağlıyoruz.

20 yılı aşkın tecrübeye sahip ekibimizle ağız ve diş sağlığına yönelik tüm hizmetleri başarıyla verebilmekteyiz. Diş estetiği bölümünde verdiğimiz hizmetler; Diş beyazlatma, E max, Kompozit Kaplama, Diş İmplantları, Diş Eti Cerrahisi, Diş Telleri ve Hollywood Smile vb. dahil olmak üzere estetik dişler.

Türkiye’de Diş Tedavisi Ve Diş Hekimi

Sinir, burun ve kulak hastalıkları ile çene eklem rahatsızlıklarının tanı ve tedavisini diğer tıp dalları ile koordineli olarak yürütmekteyiz. Erişkin ve çocuk hastalarımıza gerektiğinde genel ve lokal anestezi altında tedavi sağlamaktayız.

İmplant, herhangi bir nedenle bir veya birden fazla eksik dişin yerine çene kemiğine yerleştirilen titanyum vidalardır. Bunlara yapay diş kökleri de denir. Böylece çiğneme fonksiyonunun ve estetik görünümün yeniden kazanılması mümkündür. İmplant, herkese uygulanabilir. 

İmplant Tedavisinin Avantajları;

Diş eksikliğini giderirken sağlıklı komşu dişleri korumak.
Doğal bir diş gibi görünebilir ve işlev görebilir.
Böylece takıp çıkarılabilen protezler sabitlenebilmektedir.
Dişsizliğe bağlı kemik kaybının önlenmesi.

Her Hastaya İmplant Yapılabilir mi?

→ Genel sağlığın iyi olması

→İyi bir ağız hijyenine ve ağız sağlığına sahip olmak

→Büyüme ve kemik gelişiminin tam olması

→Çene kemiği implant uygulaması için yeterli hacim ve kalitede olması

İmplant Uygulaması Ağrılı Bir İşlem midir? Türkiye’de Diş Hekimi

İmplantlar lokal anestezi ile ağrısız bir şekilde uygulanabilir. Hastanın isteği üzerine genel anestezi altında da yapılabilirler.

İmplant uygulaması ne kadar sürer?

Uygulama süresi çene kemiğinin durumuna, tedavi planına ve sayısına, dişin pozisyonuna göre 30-60 dakika sürebilir. Hastanın sistemik durumuna, kemik yapısına ve yaşına göre 3-6 ay sonra da standart implantlar üzerine protez uygulanabilir. Özel yüzeylere sahip yeni çıkan bazı implantlar da üç gün içinde uygulanabilir. Ancak bu her hastada tercih edilmez. Günlük rutinimiz bolca gülümsemeyi içerir. Bir kişinin özgüveni güzel bir gülümsemeyle artar. Hastalarımızın özgüvenli bir gülümsemeye sahip olmalarına yardımcı olmanın yanı sıra ağız ve diş sağlıklarını da iyileştirmeye çalışıyoruz.

Neden İstanbul White

Türkiye’deki diş turizmi, Avrupa’dan çok daha düşük fiyatlarla yüksek kaliteli diş bakımı sayesinde artan bir başarı biliyor. Yolculuk ücreti dahil, diş hekimliği bütçenizde kolayca %80’e varan tasarruf sağlarsınız.

 • Dişlerinizin ciddi bir diş bakımına ihtiyacı var: İmplant, protez, Inlay-Onlay, Sinüs Lift, dental kemik grefti, kuron, hareketli protez, diş kaplama…
 • ​​Sorun : bu diş operasyonlarının çoğu, ülkenizdeki Sağlık Sigortası sistemi tarafından yetersiz bir şekilde iade ediliyor. Örneğin İngiltere’de bir titanyum implant için minimum 1200 £ ödeyeceksiniz. Tacı olmadan.
 • Çözüm : diş turizmi, dişlerinizi güler yüzlü fiyatlarla, eşdeğer kalitede tıbbi bakım ve malzeme ile yeniden inşa etmek.
 • Budapeşte : Macaristan’ın başkenti, diş cerrahlarının deneyimi ve profesyonelliği ve tıbbi altyapılarının kalitesi sayesinde bir süredir piyasada. Bir titanyum implant 700 ile 1000 Euro arasında faturalandırılır.
 • Tayland : Daha egzotik, çok uygun fiyatlarla, gülümseyen ülke başka bir olası varış noktasıdır, ancak çok daha uzaktır.
 • İstanbul, Türkiye : bir implant yerleştirme maliyeti yaklaşık 350 ila 500 avro ve bir protez için 150 avro, İspanya veya
 • Macaristan’dakinden yarı daha ucuz. İmplant fiyatlarına ek olarak, diş veya sağlık turizmi için
 • Türkiye’yi seçmenin daha birçok avantajı var.
 • Avrupa’dan 3 ila 4 saatlik uçuş, düşük fiyatlarla harika havayolu bağlantılarıyla (yüksek sezon yaz tatilleri hariç), Türkiye yakın ve uygun fiyatlı bir destinasyondur.
 • Türkiye’nin iş, kültür ve tarihi başkenti, heyecan verici ve hareketli bir metropol, Avrupa, Orta
 • Doğu ve Orta Asya arasında bin yıllık bir kavşaktır.
 • En iyi turizm altyapıları, efsanevi konuksever insanlar, diş hekimliği yolculuğunuzu unutulmaz kılacaktır.
 • Diş cerrahları ve implantologlarının profesyonelliği, deneyimi ve uluslararası itibarı, en güncel teknik ekipmanlara sahip tıbbi kurulumlarının kalitesi, hastaların diş bakımlarını büyük bir sükunetle düşünmelerini sağlar.
 • Kendi dilinizi konuşan özel bir host veya hostes ile özelleştirilmiş hizmetler sunan
 • Türkiye’deki Diş Hekimi gibi bir medikal turizm acentesi sayesinde, randevulardan operasyon sonrası takibe, en iyi diş cerrahlarını seçmekten dişlerinizi organize etmeye kadar her şey daha kolay. otelden kliniğe özel transferler.
 • Sonuç: çok yüksek memnuniyet oranları ve yeniden kazanılan gülümsemeler.