Diş Tedavileri İçin Neden İstanbul?

Shape1
Shape2
Diş Tedavileri İçin Neden İstanbul?

Diş Tedavileri İçin Neden İstanbul?

Türkiye, özellikle İstanbul, son zamanlarda medikal turizm için en popüler destinasyonlardan biri olarak ortaya çıkmıştır. Her yıl bir milyonu aşkın insan tedavi olmak, iş ve hayatın stresinden uzak, keyifli bir tatil geçirmek için İstanbul’a geliyor. Milyonlarca kişiden 200.000’e yakını diş bakımı, estetik diş operasyonları ve Hollywood gülüşü için Türkiye’ye gidiyor.

Türkiye’nin dünyanın en iyi ve en yetkin diş hekimlerine ve ayrıca sofistike ve hassas bir sağlık sistemine sahip olduğu düşünülürse, bu beklenmedik bir durum değildir. Ayrıca, Türkiye’deki tıbbi tedavi kalitesini Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’ndekilerle karşılaştırılabilir seviyelere yükseltmeye yardımcı olan en modern tıbbi ekipmana sahip İstanbul’daki en iyi hastaneler de bulunmaktadır.

1940’larda bu kozmetik diş tedavisini tanımlamak için “Hollywood gülüşü” terimi kullanıldı. O zamanlar setteki sinema oyuncuları, kamerada beyaz dişlere sahip olmak için çekim sırasında dişlerine beyaz tabaklar yapıştırırlardı. Ne yazık ki, o sırada kullanılan malzemeler etkisizdi ve beyaz sırıtma sadece birkaç saat sürdü. Teknoloji ve materyallerdeki ilerlemeler sayesinde dünya çapında birçok insan artık uzun süreli beyaz bir gülümsemenin keyfini çıkarabilir. Şimdi, elde etmek istediğiniz film yıldızı görünümünü elde etmek için birçok diş tedavisi seçeneğimiz var!

 

DİŞ TEDAVİSİ NEDİR? Diş Tedavileri İçin Neden İstanbul?

Diş ameliyatı yaygın bir ameliyattır. Hastanın ağzına daha iyi oturması için dişlerin şeklini, rengini ve ölçeğini iyileştirmeyi amaçlayan bir dizi kozmetik diş operasyonu vardır. Diş estetiği operasyonlarında İstanbul’da Diş İmplantları, Gingivoplasti, kuron veya köprüler ve Diş Beyazlatma gibi birçok diş tedavisi kullanılmaktadır. Gülümseme oluşturma süreci boyunca ağız sağlığı durumunu olabildiğince güvenli tutmak için kanal tedavisi, kompozit dolgular ve diş küçültme gibi destekleyici diş tedavilerine ihtiyaç duyulabilir. Diş eti kenarlarını yeni gülüşe uyacak şekilde düzeltmek için gingivoplasti (İstanbul’da estetik diş eti ameliyatı) gerekebilir.

DİŞ CERRAHİSİ İÇİN NEDEN İSTANBUL’U SEÇMELİSİNİZ?
1- İstanbul diş klinikleri ve hastaneleri tarafından sunulan sağlık hizmetleri sistemi, tıbbi tedavi arayan tıp turistleri için benzersiz, keyifli ve profesyoneldir.

2- Rekabetçi fiyatlandırma: Genel olarak İstanbul’da bir Hollywood gülüşüne sahip olmak, Avrupa, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki diş tedavi maliyetlerine kıyasla size %50 ila %70 daha az maliyetli olacaktır.

3- Avrupa ve ABD standartları: Herhangi bir diş kliniğini veya hastanesini ziyaret ettiğinizde tedavi standartlarının AB ve ABD standartlarıyla karşılaştırılabilir olduğunu ancak daha ucuza mal olduğunu göreceksiniz.

4- Profesyonel ve deneyimli cerrahlar: İstanbul, çok sayıda deneyimli, yüksek eğitimli ve iyi eğitimli hekim ve diş hekimine sahiptir. İstanbul’daki doktorlar her zaman en yeni tıbbi teknolojiler ve tedavi tekniklerinden haberdardır. Ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından sürekli olarak izlenmekte ve yeni tıbbi tedavi yöntemleri konusunda sürekli tıbbi eğitim ve seminerlere tabi tutulmaktadırlar.

İstanbul’u keşfedin, yeni, güzel dişlerinizle Boğaz’ın önünde, birbirinden güzel restoranlarda ve Kadıköy’de çekilmiş en çarpıcı fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşın!

tedavilerimizi inceleyebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir