Diş Beyazlatma

  • Home
  • Diş Beyazlatma
Shape1
Shape2

Working Time

  • Monday - Thursday 08:00 - 18:00
  • Friday 07:00 - 22:00
  • Saturday 08:00 - 18:00

Hangi durumlarda dişlerimi beyazlatmalıyım? Diş Beyazlatma Tedavisi Günümüzde estetik ihtiyaçlar

Diş Beyazlatma

Hangi durumlarda dişlerimi beyazlatmalıyım?

Diş Beyazlatma Tedavisi

Günümüzde hastaların estetik ihtiyaçları her geçen gün artmaktadır. Sigara, şarap, kahve ve çay gibi çok sık kullanılan renklendirici maddeler dişleri lekelemektedir. Bu nedenle dişlerinin doğal sarılığından memnun olmayan ve dişleri renklenen hastalar çok sık diş beyazlatma hizmetini kliniklerden almaktadırlar.

Diş beyazlatma işlemi sanılanın aksine fiziksel olarak dişin dış yüzeyinde değil, dişin mine tabakasının altındaki dokuda kimyasal olarak yapılır.

Süreç dişlerin dişeti kısmını korumak için dişeti bariyerinin yapılmasıyla başlar. Daha sonra tedavi edilecek dişlere beyazlatma jeli sürülerek bekletilir. Tedavi, diş hekiminin jelleri çıkarması ve dişleri yıkamasıyla sona erer.

Hastalar işlem sonrasında günlük hayatlarına devam edebilirler.

Amerikan Estetik Diş Hekimliği Akademisi tarafından yakın zamanda yapılan bir araştırmaya göre, güzel bir gülümsemeye sahip insanlar iş ve aile hayatlarında daha başarılı oluyorlar. Siz de koyu renkli veya lekeli dişlerden şikayetçiyseniz, profesyonel diş beyazlatmayı içeren mükemmel bir çözümümüz var.

 

Diş Beyazlatma Nedir?

Diş beyazlatma, güvenli ve etkili beyazlatma maddeleri kullanarak dişlerinizin rengini açmanın ve lekeleri çıkarmanın çok güvenilir bir yöntemidir. Diş beyazlatma nedir? Diş beyazlatma fiyatları nelerdir? Diş beyazlatma nasıl yapılır? Aradığınız tüm cevaplar bu yazıda. Tek seansta hayalinizdeki bembeyaz dişlere kavuşmanızı sağlıyoruz.

 

İstanbul White’da diş beyazlatma işlemi şu şekildedir;

Muayene: Diş hekimlerimiz sizi muayene edecek ve diş beyazlatma tedavisi için uygun bir aday olup olmadığınıza karar verecektir.

Tedavi Sonucu: Diş beyazlatma tedaviniz yaklaşık 1 saat sürecektir. Tedaviniz sırasında en sevdiğiniz filmi izleyebilir veya rahatlatıcı müziklerimizden herhangi birini dinleyebilirsiniz. Tek seansta diş renginizde anında beyazlama göreceksiniz.

 

Neden İstanbul White?

İşte İstanbul White’ı tercih etmeniz için birkaç neden:

Zoom teknolojisi: Tek seansta hayalinizdeki beyazlığa kavuşmanızı sağlıyoruz. Diş beyazlatma tedavimizde yüksek kaliteli Zoom teknolojisini kullanıyoruz. Zoom formülü, dünyanın önde gelen diş hekimleri tarafından kullanılan benzersiz bir formüldür.

Uzman Diş Hekimlerimiz: Diş beyazlatma tedavisinde sadece en iyi formülü kullanmak yeterli değildir. İstanbul White’da uzman ve deneyimli diş hekimlerimiz üstün beyazlatma formülünü size uyguluyor. İstanbul White’da gülüşünüz emin ellerde.

Diş Hassasiyetinin Önlenmesi: Birçok hasta diş beyazlatma tedavisi sırasında veya sonrasında diş hassasiyeti yaşadığından şikayet eder. Ancak İstanbul White’da durum böyle değil! Kullandığımız Zoom diş beyazlatma formülünün diş hassasiyetini en aza indirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. İstanbul White’da diş beyazlatma tedavisi sonrası özel anti-duyarlılık jeli ve E vitamini kullanarak hastalarımıza diş hassasiyeti olmadan konforlu bir tedavi sunuyoruz.

 

Gülümsemeniz Korunuyor

İstanbul White’da dişlerinizin beyazlığını uzun süre korumanıza yardımcı olacak basit çözümlerimiz var:

 

Diş Dostu Gıdalar Tüketmek

Diş hekimlerimiz tarafından size verilen talimatlara uyarak dişlerinizin beyazlığını uzun süre koruyun.

 

Ağız Hijyenine Dikkat Edilmesi

Diş lekelerini önlemenin bir başka yolu da düzenli olarak fırçalamak ve diş ipi kullanmaktır. Dişlerinizi düzgün bir şekilde fırçaladığınızda diş lekelerine neden olan gıda parçacıkları ortadan kalkar.

 

Düzenli muayene

Kliniğimizi düzenli kontroller için ziyaret ettiğinizde dişlerinizin rengini de inceleyeceğiz. Herhangi bir sorun fark edilirse diş hekimlerimiz dişlerinizin beyazlığına kavuşması için gerekli önlemleri alacaktır.