Estetik Diş Hekimliği

  • Home
  • Estetik Diş Hekimliği
Shape1
Shape2

Working Time

  • Monday - Thursday 08:00 - 18:00
  • Friday 07:00 - 22:00
  • Saturday 08:00 - 18:00

Estetik dişler günümüzde hastalarımız için en çekici konuların başında gelmektedir. Diş hekimliğinde estetik uygulamalar

Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği

Aesthetic Dentistry

Estetik dişler günümüzde hastalarımız için en çekici konuların başında gelmektedir. Diş hekimliğinde estetik uygulamalar arasında diş beyazlatma, diş eti estetiği, kompozit lamina uygulamaları, zirkonyum kuron ve e max kuron ve seramik lamina uygulamaları yer almaktadır. Bunun dışında diş takıları artık estetik uygulamalarda yerini alıyor. Kliniğimizde uzman hekimlerimiz tüm bu uygulamaları en kısa sürede hastalarımızla buluşturmaktadır. Günümüzde teknolojinin de yardımıyla e max kuron uygulamaları zirkonyum kuronlara göre daha hızlı ve estetik sonuçlar vermektedir. Dijital sistemler yardımıyla hastalara çok hızlı bir şekilde e max kuronlar uygulanmaktadır.

Neden Estetik Diş Hekimliği?

İstanbul White olarak sağlıklı bir gülüşün güzel bir gülüş olduğuna inanıyoruz; Güzel bir gülümsemenin bir insanın en değerli varlıklarından biri olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden sadece dişlerinizi tedavi etmiyoruz; Tedavi sonunda güzel ve çekici bir gülüşe sahip olmanız için gereken her şeyi yapıyoruz. Güzel bir gülümsemenin ruhu iyileştirdiğine inanıyoruz.

İstanbul White’da çeşitli tedavi yöntemlerimiz arasından size en uygun tedavi yöntemini kolaylıkla bulabilirsiniz. Diş restorasyonlarından diş beyazlatmaya; Dentiora Gülüş Tasarımından, gülüşünüzün ve yüzünüzün özelliklerini iyileştirmeye kadar çok çeşitli estetik diş hekimliği tedavileri uygulanmaktadır.

 

Estetik Diş Hekimliğinde Uyguladığımız Tedaviler

İstanbul White olarak estetik diş hekimliği alanında en ileri teknoloji malzemeler ve her biri kendi alanında uzman diş hekimlerimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Dişlerinizle ilgili probleminiz ne olursa olsun, diş hekimlerimiz probleminize en iyi çözümü bulacaktır. Memnuniyetinizi önemsiyoruz.